Wiadomości Fakt.pl - RSS Feed

Wiadomości Fakt.pl

Latest articles

Poczuła się źle i położyła do łóżka, by odpocząć. Godzinę później nie żyła

– Pies siedzi na dywanie i wpatruje się w drzwi. Czeka, aż wrócisz do domu – powiedział mąż 40-latki. Prawda jest druzgocąca. Ona już nigdy tam nie wróci. Kobieta źle się poczuła i położyła na chwilę do łóżka. Godzinę później jej córka znalazła ją martwą.

Prognoza IMGW na kolejny tydzień ferii? Będzie mróz. I to siarczysty [POGODA]

Pogodowy rollercoaster powoli się kończy, jednak jutro (piątek, 3 lutego) jeszcze będzie dynamicznie. A od weekendu na mapach pojawia się mróz. Dwucyfrowy. 5 lutego kończą przerwę w nauce Podlasie oraz Warmia i Mazury, a dopiero na półmetku odpoczynku od nauki będą uczniowie z pięciu regionów: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego...

Tragiczny powrót z meczu. 35-letni kibic zmarł, jego kolega stracił przytomność

Tragicznie zakończył się powrót z meczu piłki nożnej dla 35-letniego kibica. Mężczyzna stracił przytomność w autobusie i przestał oddychać. Pomimo reanimacji, nie udało się go uratować. W międzyczasie, kolega 35-latka, widząc dramatyczne sceny, stracił przytomność. Jego na szczęście udało się uratować.

Sprawa gwałtów w Malawie. Rutkowski stanął po stronie oskarżonych i ujawnia wyrok Sądu Najwyższego

Ta sprawa poruszyła całą Polskę. Pięciu mieszkańców Malawy na Podkarpaciu zostało oskarżonych o wieloletnie gwałcenie niepełnosprawnej dziewczynki, której gehenna zaczęła się w wieku 8 lat. Wina skazanych mężczyzn znalazła się pod znakiem zapytania, bo Sąd Najwyższy uchylił prawomocny wyrok i nakazał powtórzyć ich proces. O tym, czym kierował się Sąd...

Krzyk zrozpaczonej matki będzie ją prześladować. "Ona nie żyje!"

Rozpaczliwy krzyk i płacz niosły się po okolicy. Niektórzy mieszkańcy myśleli, że to hałas dobiegający z włączonej telewizji. Brzmiał tak nierealnie? Tuż pod oknami, w przydomowym ogrodzie, rozegrała się tragedia. – Ona nie żyje! Ona nie żyje! – wołała załamana matka czterolatki.

Wdowa odsunęła meblościankę, a tam... prawdziwy arsenał! Po co jej mąż to gromadził?

Od śmierci jej męża zdążyły minąć już trzy lata, gdy pewna berlinianka uznała, że najwyższa pora zrobić coś ze swoim życiem. Kobieta przeżyła żałobę i postanowiła zatroszczyć się o swoje otoczenie. Kiery razem ze swoim synem zajęła się remontem sypialni, dokonała szokującego odkrycia. Za meblościanką jej zmarły małżonek zgromadził prawdziwy arsenał!

Kierowca jechał pod prąd. Powód przeraża

Kierowca nissana jechał powoli i niepewnie. Pomimo zakazu wjazdu, jechał pod prąd. Groźną sytuację zauważyli patrolujący okolicę policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli. Po chwili zorientowali się, że dzieje się coś złego.

"Czynsze jak w Dubaju", "Lokatorzy nie sponsorzy". Protest mieszkańców przeciwko horrendalnej podwyżce czynszów

"Prezes tobie biedę sprawi", "Czynsze jak w Dubaju", "Za wysokie czynsze jak dla średniej klasy", "Lokatorzy nie sponsorzy" – z takimi napisami na transparentach protestowali w czwartek zdesperowani mieszkańcy przed siedzibą Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Putin szykuje się na rocznicę inwazji? Ławrow straszy: "świat będzie patrzył tylko na nas"

Zbliża się pierwsza rocznica inwazji Rosji na Ukrainę. Ukraińscy politycy przewidują, że tego dnia Putin zaatakuje. Rosja z kolei straszy: "świat będzie patrzył tylko na nas". Przewiduje się, że rosyjskie działania będą miały na celu przyćmienie innych rocznicowych, proukraińskih imprez.

To mogli zrobić tylko w Łodzi. Pieniądze na łatanie dziur wyrzucili w błoto. Dosłownie...

Mieszkańcy ulicy Herbowej w Łodzi nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy na ich błotnistą, gruntową ulicę przyjechała... beczka z asfaltem. Później już było tylko śmieszniej. Łódzcy urzędnicy idą jednak w zaparte i do końca próbują bronić bezsensownej decyzji Zarządu Dróg i Transportu.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!