Wykop.pl - Strona Główna - RSS Feed

Wykop - serwis tworzony przez użytkowników

Latest articles

Mieszkańców Gliwic zszokował wygląd rzeki. To nie kra, to piana

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Kłodnicy w Gliwicach. Uwagę przykuwa biały kolor rzeki, który na pierwszy rzut oka wygląda jak kra, jednak widoczny nalot to piana. W odpowiedzi na głosy zaniepokojonych mieszkańców Gliwic, Wody Polskie wydały oświadczenie.

Słowacja dostarczyła wszystkie obiecane haubice Ukrainie

Słowacja wywiązała się z kontraktu z Ukrainą i dostarczyła już jej ostatnią baterię haubic Zuzana 2 - poinformowało w poniedziałek słowackie ministerstwo obrony. Ostatnia, ósma haubica została przekazana armii ukraińskiej.

Ekspert: Na rynku nieruchomości jest około 70 proc. mniej kupujących

Spada apetyt na nieruchomości. "Na rynku jest około 70 proc. mniej kupujących. To oznacza, że faktycznie niewiele tych umów jest realizowanych, jeżeli chodzi o transakcje kupna-sprzedaży" - mówiła w Radiu RMF24 Anna Kucharska z Bergsen Nieruchomości. Na pytanie Krzysztofa Urbaniaka o...

Bogactwo przeciętnej rosyjskiej rodziny

rosyjskie rodziny uwielbiają pokazywać na TikToku bogate wnętrza swoich domostw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mentzen czyta ustawę o podatku dochodowym.

Jak widzimy jest napisana prostym i bardzo zrozumiałym językiem ;)

Polacy w Holandii

Tutaj powinien znajdować się opis filmu!

Polska 1927 r.

Są to fragmenty filmu nakręconego w 1927 podczas wycieczki weteranów polskich mieszkających w Ameryce. Film został odnaleziony w archiwach Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej w Ameryce i przekazany IPN. Zrekonstruowany film był prezentowany na wybranych pokazach. Źródło: IPN oraz SWAP

Wadliwy sprzęt? To celowe działanie firm. Nawet żarówki są gorszej jakości

Od początku istnienia elektroniki połączenia lutownicze były robione z cyny i ołowiu. Ołów jako toksyczny pierwiastek na wysypiskach mógłby przedostać się do gleby, dlatego UE zakazała wykorzystywania ołowiu. Nie było jednak zamiennika, a z 200 przetestowanych stopów wybrano "najmniej zły".

Aktor Jerzy Stuhr stanie przed sądem. Znamy termin pierwszej rozprawy

Jerzy Stuhr stanie przed sądem. Biuro prasowe krakowskiego sądu okręgowego przekazało, że termin pierwszej rozprawy wyznaczono na 1 marca. Chodzi o incydent do którego doszło w październiku ubiegłego roku w Krakowie. Znany aktor kierując...

Brutalne morderstwo policjantów. Kobiecie przed egzekucją obcięto piersi

Normalnie MEKSYK...Na ciele Galán znaleziono ślady tortur i gwałtu. Jak przekazały media, policjantce amputowano piersi. Następnie zastrzelono ją. Tożsamość zabitej potwierdzili policjanci, z którymi współpracowała.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!